باشگاه بدنسازی اکستریم فیتنس

درباره اکستریم فیتنس

باشگاه بدنسازی اکستریم فیتنس در خیابان لواسانی فرمانیه واقع‌شده و با بهره‌ گیری از مربیان باتجربه و مجرب خدمات متنوعی را برای علاقه‌مندان به بدنسازی ارائه می‌دهد. این مرکز با بیش از یک دهه سابقه‌ی فعالیت، تا امروز پذیرای تعداد بسیاری از ورزشکاران بوده است.
باشگاه اکستریم فیتنس با ارائه‌ی خدمات ورزشی فراتر از استانداردها، مسیر پیشرفت را به شکلی طی کرده که از سال 1390 تاکنون دارای نشان برترین (درجه 1) باشگاه بدنسازی در منطقه شمیرانات است.
این مجموعه با برنامه‌ریزی دقیق، ایجاد نوآوری و خلاقیت و ایجاد فضای ورزشی حرفه‌ای موفق به جذب تعداد زیادی ورزشکار و جلب مربیان حرفه‌ای شده و همین امر موجب خوش‌نامی مجموعه در بین اهالی منطقه گردیده. مدیریت این باشگاه با تعیین استراتژی مؤثر در پرورش اندام توانسته مسیری هموار را برای ورزشکاران بنا سازد تا هرچه سریع‌تر به شکل اصولی به اهداف خود دست‌یابند.
اکستریم فیتنس در سال 91 شعبه‌ی دوم خود را نیز به‌صورت اختصاصی برای بانوان افتتاح کرد تا گام دیگری درراه سلامت جامعه برداشته باشد. این مرکز به‌عنوان اولین مجموعه‌ی ورزشی دارای گواهی‌نامه مدیریت کیفیت ISO 9001 : 2008 در ایران شناخته می‌شود و همواره تلاش داشته تا رضایت مراجعین را فراهم سازد.

طراحی سایت باشگاه بدنسازی اکستریم فیتنس

  • نوع سایت: شرکتی
  • زمینه فعالیت: باشگاه بدنسازی
  • زبان طراحی: فارسی و انگلیسی
  • طراحی قالب اختصاصی
  • لینک سایت: برای مشاهده سایت کلیک نمایید

طراحی سایت برای باشگاه های بدنسازی منجر به ارتباط بهتر و بیشتر با مشتری ها می شود.
امکان ثبت نام به صورت اینترتی منجر به وقت دهی راحت تر و با سرعت بیشتر خواهد شد.
امکانات و دستگاه های موجود در باشگاه قابل معرفی است و مشتری می تواند قبل از ثبت نام در باشگاه اطلاعات لازم را از طریق وب سایت اختصاصی موجود کسب نماید.

بازاریابی اینترنتی
0%
برند سازی
0%
صرفه جویی در هزینه تبلیغات
0%
ارتباط بهتر با مشتری
0%
حضور در
اینترنت

یکی از بهترین راه ها برای حضور در اینترنت، سئو سایت می باشد. با سئو سایت خود می توانید در نتایج گوگل دیده شده و به مخاطبان خود معرفی شوید. با انتخاب کلید واژه مناسب برای کسب و کار خود در فضای اینترنت حضور فعال خواهید داشت و به برندی معتبر تبدیل می شوید و طبعا” افزایش مخاطب منجر به پیشرفت و شناخته شدن کسب و کار شما خواهد شد. در این حالت مخاطبان شما وابسته به مکان نبوده و می توانید در سراسر ایران حضور داشته باشید.

تبلیغات
رسانه ای

با داشتن وب سایت اختصاصی شاهد پیشرفت در کسب و کار خود خواهید بود. وب سایت ضمن فراهم آوردن بستری برای معرفی نامحدود خدمات شما و افزایش اعتماد کاربران، منجر به افزایش فالور و بازدید در شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام خواهد شد. با اتصال سایت خود به اینستاگرام، کاربران شما به راحتی می توانند با شما ارتباطی امن و مناسب داشته باشند. با وارد کردن آدرس سایت در شبکه های اجتماعی می توانید اعتماد کاربران را جلب کرده و فروش خود را افزایش دهید.

دیدگاه خود را بگذارید